HAKKIMIZDA

Firmamız 20/05/2002 tarihinde İstanbul Tuzlada Kamyon üzeri vinç ve sepet platformu ile ilgili tamir bakım alanında şahıs şirketi olarak hizmet vermeye başlamış; 2005 yılında ise HİDROAKTİF HİDROLİK VİNÇ İŞ MAK.İMLT.İTHLT. İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ismini alarak hizmetlerine devam etmiştir.Müşterilerimiz den gelen taleplerle Kısa zaman da kamyonüzeri vinç ve sepet platformu imalatlarına da başlamış ve kendisini vinç ve sepet platformu alanındaki almış olduğu mesafe ile kanıtlamıştır.

 

Kuruluşundan itibaren kendini devamlı yeniliklere yelken açan ve geliştiren firmamız Katlanır bomlu mobil vinç, teleskobik mobil vinç, kurtarma amaçlı hidrolik mobil vinç ve hidrolik ataşmanlarını üreten Hidroaktif, 9 ton/ metreden 425 ton /metreye kadar farklı ürün gamlarına sahiptir. Çeşitli ürün gamlarıyla, farklı beklentilere karşılık veren ürünleri sayesinde Hidroaktif Gemi vinçleri Liman vinçleri başta olmak üzre mobil vinç sektöründe sarsılmaz bir yere sahiptir. Buna rağmen Hidroaktif yenilikçilik ilkesinden vazgeçmeden çalışarak, yeni ürünlerle farklı iş alanlarına Hidroaktif markasını daima ileri teknoloji seviyesine taşımayı hedeflemektedir.

 

Kamyon üzeri vinçlerin dışında üretimini yapmış olduğumuz ürünlerde de devamlı kendisini geliştirmiş daima ileri sloganıyla almış olduğu sertifikalarla kalitesini kabul ettirmiştir. Ayrıca kara sektörünün dışında deniz sektörü alanında da kalitesini ispatlamış aynı zamanda 2010 yılından beri Türkiye cumhuriyetlerine yoğun bir şekilde özellikle deniz sektörüne vinç ihraç etmektedir.

 

Hidroaktif gelişerek müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Bu anlayışın temeli olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak, kaliteyi sürekli iyileştirmek tüm Hidroaktif çalışanların sorumluluğudur. Çünkü Kalite hidroaktif’in en temel değeridir. Hidroaktifpersoneli almış olduğu eğitim ve donanımla üretim felsefesinin temelinde yer almaktadır. Bu yüzden Türkiye’nin vinç markası Hidroaktif personel eğitimlerine ve personellerin iş hayatındaki kalitesine büyük önem vermektedir. Çünkü Hidroaktif çalışanları tüm dünyaya karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır.

 

Üretim maliyetlerini en aza indirerek müşteriler için en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmak Hidroaktifşirketinin  ana pazarlama stratejisidir. Personel eğitimi ve personelin iş hayatının kalitesini arttıracak çalışmalar, çalışanlarının, müşteri ve tedarikçilerin çıkarlarını koruma, teknolojinin üretime yansıtılması, çevreye karşı duyarlılık Hidroaktifin vazgeçilmez prensiplerindendir.

Türkiye pazarında lider olanHidroaktif bu başarısını uluslar arası pazara da taşımaktadır. Başta Rusya, Azerbaycan , Irak, Suriye, İran,  gibi birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ayrıca yurt dışındaki pazar arayışları da devam etmektedir. Hidroaktif üretim kapasitesini ve ihracat payını daha da arttırarak ekonomiye daha fazla girdi sağlamayı hedeflemekte ve çalışmalarını bu yönde yürütmektedir.

 

KusursuzGemivinçleri,Liman vinçleri ve mobil vinçler için Hidroaktif AR-GE faaliyetlerine büyük önem verilmektedir. Yapılan AR-GE çalışmaları ile yenilik, ürün çeşitlendirme, ürün geliştirme ve mevcut kaliteden taviz vermeden üretim maliyetlerinin düşürülmesi hedeflenmektedir. Sektöründe Türkiye’nin lider markası Hidroaktif gelişen teknolojiyi sürekli takip edip üretim sistemine entegre etmektedir. Hidroaktif daha hızlı, daha güvenilir ve daha kaliteli ürünlerin elde edilmesi için durmaksızın çalışmaktadır.

 

Hidroaktif  TSE, TS EN ISO 9001:2008, CE ,  kalite belgelerine sahip olmakla birlikte Avrupa normlarında CE direktiflerine uygun üretim, iş ve CE sertifikalı ürünleri ile dünya devi şirketlerle yarışmaktadır. Günümüzde orta doğudaki GEMİ VİNÇLERİ , LİMAN VİNÇLERİ’NİN birçoğu Hidroaktif markasını taşmaktadır. Orta doğunun en büyük GEMİ VİNCİ VE LİMAN VİNCİ üreticisi olan Hidroaktif Türkiye’nin gurur kaynağıdır.